• 2

    Aktualności

Wydarzenia

,, TOGETHER WE ARE …” Rower 3D Delty w Brukseli

17 maja 2014 mieszkańcy Brukseli, turyści i goście ze wszystkich zakątków Europy mieli okazję odwiedzić polski pawilon, ustawiony na Esplanadzie Solidarności Parlamentu Europejskiego z okazji dziesiątej rocznicy członkostwa Polski w UE. Wydarzenie przebiegające pod hasłem „Together we are…” czyli „Razem jesteśmy…”

W polskim pawilonie każdy z regionów zaprezentował się w jednej z czterech dziedzin tematycznych: turystyce, innowacyjności, kulturze i designie. Przestrzeń pawilonu zapełniły technologiczne nowości, multimedialne ciekawostki czy nowoczesne zabawki przedstawiające polskie walory i osiągnięcia. Ogromne zainteresowanie wzbudził nasz symulator 3D jazdy rowerem, który Delta dostarczyła dla Urzędu marszałkowskiego Woj. Lubuskiego. Dostał on główne wyróżnieni wystawy w kategorii innowacyjności i multimediów.

Wsiadając na rower, dzięki technologii 3D, specjalnym urządzeniom symulującym jazdę po różnego rodzaju powierzchni oraz efektom dźwiękowym, goście mogli przenieść się do Lubuskiego i zwiedzić na dwóch kółkach Park Mużakowski, Park Krajobrazowy Ujście Warty oraz Winnicę.

 

Powrót do aktualności