EKRANY SFERYCZNE SZTYWNE – HARD  SHELL


Oferujemy EKRANY SFERYCZNE KOMPOZYTOWE – kopuły sferyczne sztywne typu hard shell z materiałów kompozytowych oparty na bazie laminatów z włókna szklanego (GRP) lub z włókna węglowego. W zależności od średnicy kopuły mogą być wykonane w całości (dla  fi= 2m) lub z kilku elementów do złączenia. Kopuły łączone z elementów dostępne są w standardowym typoszeregu o średnicach : 2m, 2.7m, 3.2m, 4m, 5m, 7m. Większe rozmiary 10-14m – na zapytanie. 

Delta oferuje również montaż i wykończenie wewnętrznej powierzchni ekranowej kopuły „na gotowo” włącznie z laminowaniem i szlifowaniem spoin oraz malowaniem specjalna farbą projekcyjną do kopuł laminowanych.

  • EKRANY SFERYCZNE KOMPOZYTOWE
  • planetarium fisheye
  • planetarium laserowe delta
  • projekcja sferyczna fisheye
  • PLANETARIA DMUCHANE DELTA

PLANETARIUM GEODOME NP (NEGATIVE PRESSURE)


PLANETARIUM GEODOME NP (NEGATIVE PRESSURE) to kopuła geodezyjna podciśnieniowa NP (Negative Pressure). Bazuje na zewnętrznym stelażu stalowym bądź z kompozytu, pomiędzy którym umieszczono dwie powłoki materiałowe. Zewnęrzna warstwa kopuły GEODOME  spełnia funkcję “tropiku” namiotu i stanowi jego poszycie. Powłoka wewnętrzna tzw. liner pełni funkcję ekranu projekcyjnego. W procesie “wysysania” przestrzeni między powłokami ekran projekcyjny zostaje napięty wypełniając szczelnie wnętrze kopuły i tworząc idealną czaszę. Dla funkcjonowania takiego wyświetlacza konieczne jest ciągła praca agregatu i odpompowywanie (wysysanie) powietrza w trakcie prezentacji.

Delta oferuje podwieszane, samonośne kopuły sferyczne a także całe systemowe audytoria cylindryczne zwieńczone kopułami sferycznymi. Do kopuł typu PLANETARIUM GEODOME NP proponujemy pełne wyposażanie w aparaturę projekcyjną. W zależność od średnicy kopuły oraz budżetu inwestora, może to być projekcja jedno-obiektywowa, dwu-obiektywowa lub wielokanałowa. W komplecie oferujemy media serwery oraz okulary 3D do projekcji  stereoskopowych  fulldome 360 wraz z autorskim systemem synchronizacji DCS- Delta Control System. Patrz : palenatria – projekcja steroskopowa 3D

EKRANY SFERYCZNE PERFOROWANE 


Delta oferuje stacjonarne kopuły metalowe wykonane w technologii sfery z poszyciem z perforowanej aluminiowej blachy. Powierzchnia sfery składa się z wielu elementów (brytów) projektowanych cyfrowo i precyzyjnie dopasowanych ”na zakładkę”, co zapewnia niezrównany poziom jednolitości ekranu projekcyjnego.

Prefabrykowane aluminiowe, równomiernie rozmieszczone konstrukcyjne żebra, zapewniają nośną konstrukcję potrzebną do utrzymania kopuły. Nadają również sztywności podczas zawieszania na łańcuchach lub mocowaniach do ścian i stropów.

Perforacja poszycia zapewnia swobodny przepływ i wymianę powietrza pod kopułą, co upraszcza temat wentylacji i klimatyzacji wnętrza planetarium czy kina sferycznego. Jednocześnie perforacja zapewnia równomierny rozkład systemu nagłośnienia w przestrzeni sfery włącznie z najnowsza technologią dźwięku przestrzennego 3D IOSONO. W innych technologiach wykonania sfer jest to niemożliwe.

Oferujemy najwyższej  klasy produkty dwóch wiodących firm z rynku planetarnego – Astro-Tec oraz Spitz.

  • EKRANY SFERYCZNE PERFOROWANE DO PLANETARIÓW
  • EKRANY SFERYCZNE PERFOROWANE DO PLANETARIÓW