OBIEKTYWY HEMISFERYCZNE

Navitar HemiStar 100°/160°/180°/360° Fisheye Lens

Oferujemy profesjonalne obiektywy sferyczne światowych producentów optycznych. Pracujemy m.in. z  Navitarem, Elumenati, Goto. Projektujemy i instalujemy SFERYCZNE układy optyczne dla pojedynczych wyświetlaczy sferycznych takich jak proste mobilne dmuchane planetaria szkolne. Budujemy również skomplikowane systemy wielokanałowe dla pełnych powierzchni sferycznych full dome w planetariach i kinach 360. Realizujemy  projekcję sferyczną dla powierzchni walcowych czy wycinków sfery (panadome) w profesjonalnych symulatorach wielozadaniowych.

Oferujemy obiektywy do wybranych modeli profesjonalnych projektorów instalacyjnych takich marek jak: Barco, Christie, Sony, NEC, Optoma, Vivitec, Panasonic, Digital Projection, Eiki, Norxe. 


więcej
  • FISHEYE LENS - OPTYKA SFERYCZNA
  • FISHEYE LENS - OPTYKA SFERYCZNA
  • FISHEYE LENS - OPTYKA SFERYCZNA
  • OPTYKA SFERYCZNA

KONWERTER SFERYCZNY FISHEYE


Delta posiada w ofercie specjalizowaną optykę sferyczną – Navitar HC-3.5X Fisheye Conversion Lens.
Konwerter Navitara jest przeznaczony do pracy z projektorami nisko-budżetowymi oraz z projektorami ze stałą optyką. Np. dla projektora o wsp. powiększenia 1.30:1 przy matrycy FullHD 16:9 otrzymamy HFOV = 199˚ i VFOV = 90˚.

Konwerter fisheye pozwala na projekcje sferyczne typu panadome na wycinek sfery, a przy zastosowaniu kilku projektorów nawet na pokrycie całej półsfery fulldome 360.

Jest to idealne rozwiązanie dla planetariów, które chcą ulepszyć istniejące systemy, ale nie mogą sobie pozwolić na zakup projektorów z obiektywami sferycznymi.

Konwerter Fisheye Navitara ma również zastosowanie w wielu aplikacjach, gdzie istnieje potrzeba rzutowania bardzo szerokiego kąta na zakrzywioną powierzchnię sferyczną, np. w symulatorach.

Partnerzy technologiczni