O NAS

DELTA PROFIL DZIAŁALNOŚCI

DELTA rozpoczęła  działalność w 1991 roku. Jesteśmy doświadczoną, nowoczesną, wielobranżową firmą budowlano – teletechniczną.

Dzięki pozyskaniu specjalistycznej kadry inżynierskiej zakres projektowo–wykonawczy firmy jest niezwykle szeroki i obejmuje m.in.: aranżacje architektoniczne projektowanych wnętrz, adaptacje budowlane i akustyczne pomieszczeń, projekty i realizacje technologiczne w obszarach techniki scenicznej, wystawienniczej, konferencyjnej, audiowizualnej, kinotechniki, multimediów interaktywnych, nauki, rozrywki czy edukacji.

W kręgu szczególnego zainteresowania Delty pozostają technologie interaktywne, projekcje sferyczne, kina 360, planetaria, systemy stereoskopowe, inteligentne systemy sterowania i zarządzania mediami i procesami.

 

OFERTA DLA SŁUŻB MUNDUROWYCH

Obok produktów komercyjnych DELTA jest importerem i dystrybutorem specjalistycznych technologii dla służb mundurowych.

Urządzenia te są wykorzystywane w służbach cywilnych, w jednostkach reagowania kryzysowego, służbach specjalnych oraz w armii. Dostarczane przez Deltę systemy taktyczne w sposób istotny zwiększają parametry bezpieczeństwa w zakresie akcji ratowniczych, działań prewencyjnych w realiach zagrożeń standardowych, a także pozwalają na skuteczną reakcję w sytuacjach kryzysowych.

Jako członek Stowarzyszenia Dostawców Na Rzecz Służb Mundurowych Delta prowadzi szeroką działalność edukacyjną i szkoleniową w zakresie wykorzystywania nowoczesnych technik akustycznych i wizyjnych w sytuacjach kryzysowych, w aktach terrorystycznych na obiekty infrastruktury krytycznej.

Realizujemy m.in. projekty w zakresie symulatorów wirtualnego pola walki, bezpieczeństwa morskiego i grup wsparcia w sytuacjach nadzwyczajnych, w zakresie wykorzystania urządzeń akustycznych dalekiego  zasięgu LRAD i kamer taktycznych w portach morskich i lotniczych.


CO NAS WYRÓŻNIA ...

Nasz główny atut to
kompleksowe projektowanie i wykonawstwo
 

obiektu czy instalacji od etapu stanu „surowego” – pod klucz

Każdy kolejny projekt to nowe wyzwanie, nowa twórcza przygoda … Uważnie słuchamy naszych klientów i ich potrzeb. Indywidualne podejście do Inwestora, poznanie jego specyfiki i zaoferowanie optymalnego rozwiązania na miarę uwarunkowań technicznych i jego możliwości finansowych zawsze buduje zaufanie i stanowi gwarancję sukcesu. O tym pamiętamy . Zawsze zostawiamy też przestrzeń dla rozwoju i optymalizacji projektu, utrzymując stały kontakt z Inwerstorem.

Cały proces inwestycji – konsultacje projektowe, opracowanie koncepcji, projekt wykonawczy, realizujemy samodzielnie przy bezpośrednim udziale Inwestora, co każdorazowo owocuje sprawnym wykonaniem zadania i gwarantuje satysfakcję dla obu storn.

Nie korzystamy z podwykonawców. Nie musimy !

Potencjał i doświadczenie zdobyte w okresie 33 lat umożliwia nam samodzielne wykonanie każdego zadania. Wszelkie prace wykonujemy własnymi siłami eliminując ryzyko popełnienia błędu i oszczędzają czas … swój i klienta.

Nasze kompetencje


PROJEKTOWANIE

REALIZACJA

KONSULTING


INNOWACYJNOŚĆ

WIELOLETNIE
DOŚWIADCZENIE

PROFESJONALNA
KADRA INŻYNIERSKA

NASZ ZESPÓŁ


Zespół Delty to inżynierowie z kilkunastoletnim, niejednokrotnie nawet z kilkudziesięcioletnim (!) doświadczeniem w branży audiowizualnej, automatyce, mechatronice, optyce, akustyce, elektronice, jak również w branży konstrukcyjnej i budowlanej. Każdy z naszych współpracowników to pasjonat i ekspert w swojej dziedzinie. 
W naszej pracy korzystamy z najnowszych technologii multimedialnych, współpracujemy z czołowymi producentami i dostawcami na całym świecie. Tworzymy również własne unikalne rozwiązania pod naszą marką DCS (Delta Control System), dostarczając zadowolenia i satysfakcji naszym klientom.

Bez tych szczególnych cech prawdopodobnie nie przetrwalibyśmy tak długo na rynku …

DELTA TEAM

DOŁĄCZ DO NAS

Stale poszukujemy ludzi którzy wzbogacą nasz zespół  –  projektantów, twórców mediów, programistów IT, ludzi techniki, nauki. Zapraszamy do wspólnego tworzenia projektów w naszym interdyscyplinarnym zespole. Jesteśmy zmotywowani, ambitni, twórczy, gotowi do przekraczania granic i tworzenia nowych projektów. Jeżeli chcesz dołączyć do nas lub możesz zaoferować interesującą współpracę skontaktuj się z nami pod adresem :

 

delta@delta-av.com.pl