PLANETARIUM MOBILNE – SET


Delta oferuje kompletne zestawy planetarium mobilnego zawierające : kopułę dmuchaną, system projekcji sferycznej, media-serwer, oświetlenie wnętrza kopuły planetarium, nagłośnienie wielokanałowe min 2.1 z subbasem, system sterowania prezentacją, wózek transportowy.

W zależności od  budżetu Inwestora oferujemy aparaturę o  zróżnicowanym standardzie, każdorazowo  dbając o jakość oferowanego sprzętu i parametry techniczne. Od  tych wszystkich  składowych zależy jakość obrazu na kopule oraz jakość reprodukcji dźwięku.

NIE  STOSUJEMY OPTYKI Z AZJI !

 • MOBILNE PLANETARIUM SYRIUSZ
 • PLANETARIUM z FISHEYE
 • Planetarium Śląskie Delta
 • Planetarium dmuchane
 • MOBILNE PLANETARIUM SYRIUSZ

PLANETARIUM DMUCHANE JEDNOŚCIANKOWE


PLANETARIA DMUCHANE DELTA nadciśnieniowe ( jednościankowe) to ekonomiczne rozwiązanie dla przenośnych małych planetariów kin mobilnych, do zastosowań np. w placówkach oświatowych. Lekkie, nie wymagające stelaża, idealna do przechowywania, transportu i szybkiego montażu. Projekcja obrazu 2D/3D pionowa z centrum kopuły realizowana jedno-soczwekowym hemisferycznym systemem projekcji 180°x180°, lub pozioma z horyzontu (projekcja halfdome 2×180°x115° z dwóch projektorów) lub z lustra sferycznego. Dostępne w rozmiarach o średnicach: 4m-10m. W zależności od wielkości kopuły mieszczą 10-40 osób. W komplecie torba transportowa i dmuchawa.

OFERUJEMY :

 • Kopuły  „jednościankowe” wymagające ciągłej pracy dmuchawy dla podtrzymania ciśnienia i wypełnienia balona powietrzem. Po wyłączeniu agregatu powłoka kopuły opada,
 • Kopuły  „jednościankowe” z ringami  umożliwiającymi  unoszenie horyzontu. Po wyłączeniu agregatu powłoka kopuły opada.
 • Kopuły  „jednościankowe” z przedsiokiem zabezpieczajace przed szybkim wypływem powietrza. Po wyłączeniu agregatu powłoka kopuły opada.

PLANETARIUM DMUCHANE DWUŚCIANKOWE


PLANETARIUM DMUCHANE DWUŚCIANKOWE DELTA to rozwiązanie „SAMONOŚNE” dla mobilnych planetariów i kin sferycznych. Lekkie, nie wymagające stelaża, idealna do przechowywania, transportu i szybkiego montażu. 

PLANETARIUM  DWUŚCIANKOWE DELTA posiada podwójne ścianki, które są nadmuchiwane „NA  SZTYWNO”. Dzięki  temu kopuła nie opada podczas wchodzenia oraz wychodzenia z wewnątrz sfery. Wejście ukształtowane jak brama z parawanem, co umożliwia dostęp do projekcji również przez osoby niepełnosprawne ruchowo, w tym poruszające się na wózkach inwalidzkich.

Projekcja obrazu 2D/3D pionowa, pozioma lub ukośna, 180°x135° lub 180°x180°, realizowana jedno-soczwekowym hemisferycznym systemem projekcji. Dostępne w rozmiarach o średnicach: 5m-12m. W zależności od wielkości kopuła mieści 10-40 osób. W komplecie torba transportowa i dmuchawa.

 • PLANETARIUM z FISHEYE
 • MOBILNE PLANETARIUM SYRIUSZ
 • PLANETARIUM z FISHEYE

ZESTAWY PROJEKCYJNE DLA PLANETARIÓW MOBILNYCH


Oferujemy zestawy projekcyjne do planetariów zabudowane w skrzynie transportowe. Stosujemy projektory najwyższej klasy do rozdzielczości 4K wyposażone w profesjonalną optykę sferyczną, dające wspaniały, krystaliczny obraz. Preferujemy  projektory laserowe.  Obudowy projektorów wyposażone są w niezbędne gniazda zasilające przyłączeniowe 230VAC dla komputerów, media-serwerów, innych urządzeń zewnętrznych. Na życzenie zamawiającego zestawy projekcyjne wyposażamy w systemy  wewnętrzny nagłośnienia oraz oświetlenia kopuły.